„SENS dla CIAŁA” – WYDANIE SPECJALNE MIESIĘCZNIKA „SENS”

Stara cena:14.99PLN
Cena:11.99PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

W środę 24 lutego br. ukaże się „Sens dla Ciała” – wydanie specjalne miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jest praktycznym przewodnikiem tych, którzy pragną zachować zdrowie i formę na co dzień.

W wydaniu znajdują się porady dla osób, które chcą zdrowo żyć: nauczyć się komponować swojeposiłki w zgodzie z naturą i porami roku,  dowiedzieć się co jeść, by dłużej żyć i opóźnić starzenie oraz  jak się odżywiać, by zachować młodość ciała i ducha.

Przegląd polskich superfoods, czyli sprawdzone lokalne hity w dietetyce, które zastapią egzotyczne rośliny i składniki sprowadzane z zagranicy tj: jarmuż, kapusta, proso, ziemniaki, fasola, buraki, kiełki rzodkiewki.

Psycholog Ewa Klepacka-Gryz podpowiada, jak słuchać ciała, odczytywać jego sygnały, a także zostać terapeutą swojego ciała. Sex coach Marta Niedźwiecka uświadamia  dlaczego bez akceptacji tego, jak wyglądamy, nie możemy mieć dobrego seksu. Ponadto: coaching oddechu czyli nauka świadomego oddychania oraz toksyczne słowa, myśli i relacje - jak je rozpoznać i skutecznie sobie z nimi radzić.

Karolina i Maciej Szaciłło proponują mądry detoks i skuteczne sposoby na tydzień przyjemnego odtruwania, a diet coach Urszula Mijakoska wyjaśnia, dlaczego większość diet nie działa.

Porady dla fanów sportu: jaki sport uprawiać, by poprawić sobie samopoczucie i zredukować stres, jaką wybrać dyscyplinę by była zgodna z naszym charakterem i potrzebami, oraz energetyczny qigong i face fitness - dla kogo i po co?

Propozycje masaży, zabiegów i terapii dla ciała, które pomogą wzmocnić je przed wiosną.

 

„SENS dla CIAŁA ” ukaże się w objętości 100 stron, w cenie 14,99 zł. Będzie dostępny na rynku przez 3 miesiące. Sprzedaż wydania wspiera promocja w prasie (miesięczniki „Zwierciadło”, „SENS”), w Internecie (zwierciadlo.pl, Facebook).

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: