Kup kochance męża kwiaty czyli jak uniknąć zdrady ( oprawa miękka )

Stara cena:29.90PLN
Cena:17.90PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Zdrada to jedno z najboleśniejszych doświadczeń. Nikt nie chce być zdradzony. Nigdy. To jasne jak słońce. A jednocześnie chyba nie ma człowieka, który nie został kiedyś zdradzony. Jak uniknąć zdrady? I jak dać sobie radę, kiedy się nam przydarzy?

Jedna ze znanych mi dam, zupełnie serio mówiła, że nigdy nie cierpiała z miłości, bo zawsze wybierała mężczyzn, którzy byli w niej już zakochani. Szczęść Boże. Udało się jej zachować iluzję o swojej mądrości, sprycie i nietykalności psychicznej. Ale taka postawa wskazuje na wielki, nieświadomy lęk przed odrzuceniem i zranieniem.

Większość z nas, mam nadzieję, jest trochę bardziej otwarta wobec samych siebie i umie uczciwie przyznać, że zdarzało się nam chcieć kogoś, kto nas nie chciał, albo zostać rzuconym czy zdradzonym.

Temat zdrady to jeden z lejtmotywów naszego życia. Nieustannie obecny w literaturze, teatrze, kinie. W poważnych dziełach o naturze ludzkiej i w formach nieco lżejszych. W rozmowach kobiet. I – tak, tak Moja Droga – mężczyzn również.

 

DATA PREMIERY: 05.06.2013r.

CENA DETALICZNA BRUTTO: 29,90 zł

VAT: 5%

WYDAWCA: Wydawnictwo Zwierciadło

ISBN :  978-83-63014-62-9

EAN :  9788363014629                 

ILOŚĆ STRON: 200

OKŁADKA: Miękka

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: