Magda, miłość i rak. Magdalena Prokopowicz. O życiu, śmierci… I o nadziei.

Stara cena:39.90PLN
Cena:16.00PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

AUTORZY: Alina Mrowińska

 

 

 

Opis:

Magda, miłość i rak to książka o życiu i śmierci …  I o nadziei.
Magda Prokopowicz w wieku 27 lat zachorowała na raka piersi. Walczyła z chorobą, będąc w ciąży. Przeszła chemioterapię, skomplikowaną operację i urodziła zdrowe dziecko. W tym czasie doświadczyła wszystkich etapów choroby, nauczyła się otwierać zamknięte drzwi, dowiadywać się,  co jest prawdą, co mitem i odkryła, jak ważne w walce z rakiem jest pozytywne myślenie.
Założyła fundację Rak’n’Roll. Wygraj życie! I została bohaterka filmu  Aliny Mrowińskiej Magda, miłość i rak.  Po jej śmierci Fundacja Rak'n'Roll. Wygraj życie! zajmująca się zmianą schematu myślenia na temat choroby nowotworowej kontynuuje działalność.
Magda Prokopowicz stała się dla chorych na raka i ich bliskich symbolem walki o jakość życia osób dotkniętych chorobą nowotworową, A dla tysięcy Polaków – symbolem niezłomności w walce z przeciwnościami losu.
W książce Czytelnicy znajdą rozmowy Aliny Mrowińskiej z Magdą Prokopowicz, jej mężem – Bartkiem Prokopowiczem, psychoonkologiem dr Mariolą Kosowicz, a także zapiski samej Magdy Prokopowicz.

  

 

DATA PREMIERY: 25.09.2013r.

CENA DETALICZNA BRUTTO: 39,90 zł

VAT: 5%

WYDAWCA: Wydawnictwo Zwierciadło

ISBN :  978-83-63014-66-7

EAN :  9788363014667     

ILOŚĆ STRON: 220

OKŁADKA: Twarda