Czas Honoru

Stara cena:39.90PLN
Cena:34.90PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Opowieść  o czterech cichociemnych, których pokochały miliony Polaków

 

Pierwsza część epickiej sagi o losach czterech młodych ludzi, których wojna połączyła i wystawiła na ciężką próbę. Arystokrata Bronek, praski rzemieślnik Janek oraz synowie przedwojennego oficera Władek i Michał wygnani przez obcą inwazję we wrześniu 1939 roku, po wielu trudach trafiają do szkoły Oficerów Wywiadu w Anglii. Powrócą do ojczyzny jako wszechstronnie wyszkoleni „cichociemni” – spadochroniarze i dywersanci.

Powieść, napisana przez autora telewizyjnego serialu pod tym samym tytułem, z rozmachem kreśli wojenne losy bohaterów od wrześniowej klęski, przez wojnę we Francji, sowieckie łagry, po codzienne życie w okupowanej Warszawie, rozbudowując świat serialu o zupełnie nowe wątki i postacie.

Pierwsze wydanie książki zebrało entuzjastyczne recenzje. Określano ją jako „znakomitą, wciągającą”, taką którą „czyta się z zapartym tchem”. Polecamy z pełnym przekonaniem zarówno wielbicielom serialu, jak i osobom, które go jeszcze nie oglądały.

 

Jarosław Sokół – ur. w 1960 w Świnoujściu. Prozaik i scenarzysta. Autor licznych scenariuszy filmowych i telewizyjnych, zbioru opowiadań Wielkie rzeczy oraz cyklu powieściowego Czas Honoru

 

Premiera:  11 czerwca 2014 r.

Wydanie: II

Kategoria: powieść historyczna

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 17x23,5 cm

Liczba stron: 402

ISBN: 978-83-63014-99-5

Cena: 39,90 zł

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: