Biznes czyli sztuka budowania relacji

Stara cena:34.90PLN
Cena:29.90PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Nie jesteśmy samotnymi wyspami. Cokolwiek w życiu osiągamy, osiągamy z czyjąś pomocą. Im szybciej sobie to uświadomimy, tym lepiej i efektywniej dla nas.

 

W książce „Biznes czyli sztuka budowania relacji” Miłosz Brzeziński, topowy polski coach, uzmysławia i prowokuje. A także inspiruje tych, którzy chcą odnieść sukces i tych, którzy już go odnieśli i podążają ku nowym wyzwaniom. Odpowiada na nurtujące pytania, m.in.: czy jesteśmy genetycznie zaprogramowani do pracy w zespole? Na czym polega bycie prawdziwym menadżerem? Czy ekspert musi być arogancki? Jaka jest różnica między zarządzaniem a ręcznym sterowaniem?

 

PS. Jeżeli dostałeś tę książkę od kogoś w prezencie, pomyśl o nim ciepło, bo zapewne zależy mu na Twoim powodzeniu!

 

Miłosz Brzeziński – certyfikowany coach ICC, mentor AIP Business Link, członek rady ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, wykładowca akademicki. Udziela konsultacji gwiazdom show-biznesu, dziennikarzom i menadżerom. Autor prowokujących książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym m.in. „Jak pies z kotem, czyli kobieta i mężczyzna na co dzień”, „ Życiologia czyli o mądrym zarządzaniu czasem”. Opublikował wiele artykułów dotyczących zastosowania psychologii w biznesie. Regularnie gości w mediach (m.in. na antenie TVN, TVN CNBC, TVP, Polskiego Radia, RMF, Antyradia).

 

Premiera: 8 października 2014 r.

Wydanie: II

Kategoria: Poradnik

Oprawa: twarda

Format: 150 x 220 mm

Liczba stron: ok. 230

ISBN: 978-83-64776-09-0

EAN: 9788364776090