Do odważnych świat należy. Weź los w swoje ręce

Stara cena:29.90PLN
Cena:19.90PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Tytuł: Do odważnych świat należy. Weź los w swoje ręce.

Autor: Katarina Michel

 

 

Opis:

 

 Do odważnych świat należy to poradnik dedykowany kobietom poszukującym nowego startu w życiu. Autorka radzi, jak zyskać odwagię przezwyciężania osobistych, rodzinnych i społecznych przeszkód oraz gdzie są źródła naszej życiowej energii. Nawet jeśli takie pojęcia jak akceptacja siebie i miłość własna, są nam dobrze znane, to Autorka nadaje im całkowicie nowe znaczenie. Uczy, jak eliminować lęki, wątpliwości i smutek. Pokazuje, że można żyć samodzielnie i niezależnie, i jednocześnie być szczęśliwym. Czujesz, że codziennie wbrew sobie naginasz się do wymogów życia rodzinnego i społecznego? Poświęcasz się? Nie realizujesz własnych potrzeb i pragnień? Z zewnątrz niby normalnie, a w środku aż kipi?!

 

 Fałszywa pokora. Niewiara we własne możliwości.  Chorobliwa skromność. Poczucie bezsilności i niemocy. Po co ci to wszystko?!

 

 Każda z nas  ma w sobie wystarczająco dużo mocy, aby zmienić swoje życie! By zrealizować głęboko skrywane pragnienia i tęsknoty. Pod maską rutyny kryją się nieograniczone możliwości, które tylko czekają, by je odkryć.  Odwagi Wspaniała Kobieto! Wolność jest w Tobie!

 

 

data premiery: 11.10.2010

wydawca: Wydawnictwo Zwierciadło

ISBN 978-83-917955-5-2

EAN 9 788391 795552

nazwa serii: psyche

oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

ilość stron: 200