Sens dla Urody 2014

Stara cena:14.90PLN
Cena:11.90PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

 

Ukazało się wydanie specjalne miesięcznika „SENS”. Magazyn jest przewodnikiem po świecie piękna i poradnikiem w dziedzinie urody, pielęgnacji i style-coachingu.

 

Magazyn jest skierowany do kobiet interesujących się nowościami i trendami w kosmetyce oraz poszukujących wiedzy o tym, jak rozważnie dbać o urodę i bezpiecznie korzystać z ofert rynku kosmetycznego. Jego formuła jest spójna z konwencją miesięcznika „SENS”,który w swojej koncepcji dostrzega źródła dobrego samopoczucia człowieka w wewnętrznej harmonii oraz kondycji i wyglądzie ciała.

 

Temat przewodni wydania to „Odnowa na wiosnę”, stąd w magazynie wiele artykułów przedstawiających wiosenne nowości kosmetyczne oraz trendy w makijażu, pielęgnacji ciała i włosów, a także nowe propozycje zabiegów w salonach urodowych i SPA. Dopełnieniem specjalistycznego doradztwa kosmetologów, stylistów, perfumiarzy, dietetyków, fizjoterapeutów i lekarzy medycyny estetycznej jest program rewitalizacji organizmu po zimie oraz propozycje ćwiczeń poprawiających kondycję skóry i ciała.

 

Ważnym elementem „SENSU DLA URODY” jest style-coaching i poradnictwo ekspertów w obszarze stylizacji i psychologii mody. Wskazują oni sposoby odnalezienia równowagi pomiędzy zdrową akceptacją swojej osobowości, a potrzebą zmian wyglądu.

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: