Poradnik Pozytywnego Odchudzania 2014

Stara cena:14.99PLN
Cena:11.99PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

 

„Poradnik Pozytywnego Odchudzania” – wydanie specjalne miesięcznika „ZWIERCIADŁO”.

 

Magazyn jest praktycznym przewodnikiem po świecie odchudzania, diet oraz zasad zdrowego życia. Jest skierowany do wszystkich pragnących skutecznie i zdrowo schudnąć, jak również do tych, których interesuje tematyka zdrowego odżywiania: gotowania, świadomych zakupów idoboru odpowiednich produktów spożywczych.

 

 

Najciekawsze tematy wydania:

 

Ranking diet. Najnowszy ranking magazynu „US News & World Report“ o najskuteczniej odchudzających i najzdrowszych dietach.

 

Detoks: moda czy konieczność. W żywności i wodzie znajdują się pozostałości nawozów sztucznych i metali ciężkich, a w powietrzu wiele szkodliwych substancji. Czy potrzebny nam detoks?

 

Pułapki znanych diet.  Za popularnymi dietami częściej, niż zbilansowany plan odżywiania, kryje się dobry marketing. Ile jest w nich biznesu, a ile zdrowia?

 

Chemia na talerzu. Przewodnik po dobrym jedzeniu, czyli jak się odżywiać bez polepszaczy, wzmacniaczy i konserwantów.

 

Uczulenie na jedzenie. Nie ma  dobrej diety dla wszystkich, bo każdy inaczej reaguje na te same składniki pokarmowe. Testy z krwi i badania genetyczne w walce z odchudzaniem

 

Ważnym elementem „PORADNIKA POZYTYWNEGO ODCHUDZANIA” są przepisy na lekkie, zdrowe i niskokaloryczne posiłki, które nie zatruwają organizmu toksynami.