Piękno w Zdrowiu 2014

Stara cena:14.99PLN
Cena:11.99PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

 

„Piękno w zdrowiu” – wydanie specjalne miesięcznika „ZWIERCIADŁO”.

 

Magazyn jest skierowany do wszystkich, którzy chcą mądrze i skutecznie dbać o ciało, by efekty były trwałe i olśniewające. Wydanie jest zbiorem zasad, porad i trików, które pomogą współczesnej kobiecie kompleksowo zadbać o urodę i zdrowie. Porusza również tematy związane ze zdrowym trybem życia i odpowiednią dietą oraz  ich wpływem na nasz wygląd i samopoczucie.

 

Najciekawsze tematy wydania:

 

20 ZASAD DOBREJ PIELĘGNACJI: W czym tkwi sekret pięknej skóry?  Lista zaleceń i porad przygotowana przez doświadczonych dermatologów.

 

CZARNA LISTA SKŁADNIKÓW: Skąd wzięła się ich zła sława i kto z ich powodu cierpi najbardziej? Lista kontrowersyjnych składników i ich profesjonalna ocena.

 

KOSMETYCZNE TOP 5: Jak z dziesiątek tubek i słoiczków wybrać ten jeden najbardziej odpowiedni dla potrzeb naszej skóry? Najbardziej skuteczne i sprawdzone substancje, które powinny znaleźć się w naszych kosmetykach.

 

W HARMONII Z UPŁYWAJĄCYM CZASEM: Co zrobić, by jak najdłużej zachować ciało i umysł w dobrej kondycji? O tym, jak starzeć się pięknie, oraz o specjalizacji medycznej, nazywanej medycyną przeciwstarzeniową.

 

LEKARSTWO NA TALERZU: Jak sposób odżywiania wpływa na wygląd naszej skóry i włosów? O czym warto pamiętać komponując swoją codzienną dietę.

 

10 LAT MNIEJ W 10 MINUT: Jak wyglądać młodziej bez operacji plastycznych i bez pomocy sztabu specjalistów.

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: