Poradnik Pozytywnego Odchudzania 2015

Stara cena:14.99PLN
Cena:11.99PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Na rynku ukazał się „Poradnik Pozytywnego Odchudzania” – wydanie specjalne miesięcznika „Zwierciadło”.

 

Magazyn jest praktycznym przewodnikiem zawierającym zasady dotyczące mądrego i zdrowego odżywiania.Wydanie skierowane jest do osób , które chcą skutecznie, a przy tym,  zdrowo schudnąć. Jak również do tych, których interesuje tematyka zdrowego odżywiania: świadomych zakupów idoboru odpowiednich składników spożywczych.

 

Polecane tematy wydania

 

Pięciu guru zdrowego żywienia. Lekarze, profesorowie, naukowcy dzielą się doświadczeniem popartym badaniami. Podają sposoby na zgubienie kilogramów i zachowanie długotrwałego zdrowia, gdzie efektem ubocznym, zamiast jo-jo, może być pozbycie się poważnych dolegliwości.

 

Superżywność. Prezentujemy listę produktów, których włączenie do codziennego jadłospisu może okazać się kluczową decyzją w drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

Masło maślane, czyli jak się nie dać oszukać. Co kryje się w jedzeniu i dlaczego warto czytać etykiety? Czy wystarczy zostawić na półce wszystko, co ma w składzie konserwanty, ulepszacze i inne syntetyczne składniki, na rzecz tych ekologicznych?

 

Szybki łyk zdrowia. Przepisy na lekkie, zdrowe i niskokaloryczne koktajle, które pomogą wzmocnić serce i kości, odmłodzą organizm, poprawią metabolizm i nastrój.