Lekcja miłości. Poruszające opowieści o rodzicielstwie

Stara cena:36.90PLN
Cena:15.00PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Lekcja miłości ... to zbiór rozmów o rodzicielstwie, które nie podlega standaryzacji, nie da się go ująć w schematy i modele.

 

Rozmówcy autorki są osobami powszechnie znanymi, ludźmi z pierwszych stron gazet i telewizji. Równocześnie – są rodzicami nieszablonowymi. Popularność nie sprawiła, że uniknęli prozy życia i nie ułatwiła im ona podejmowania decyzji, czasem bardzo trudnych. W rozmowach poruszają tematy skomplikowane, mówią o sprawach uznawanych za wstydliwe – kwestiach, które najczęściej nie wychodzą poza domowe zacisze.

 

Padają w nich pytania: Jak poradzić sobie z rolą samotnego rodzica? Czy trudno jest wychować gromadkę dzieci? Jak pogodzić wykonywanie zawodu i realizację pasji z życiem rodzinnym? Czy dziecko adoptowane można kochać tak jak własne? Czy nadchodzi chwila, w której można pogodzić się ze śmiercią dziecka?  W rozmowach tych odnajdziecie wiele emocji - radość, rozpacz, szczęście, złość, żal i pogodzenie się z losem.

 

Wśród rozmówców: Katarzyna Bosacka, Ałbena Grabowska, Barbara Falandysz, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Bartosz Bonk, Gromosław Czempiński, Tomasz Jastrun, Roman Polko.

 

Rozmowy prowadzi Magdalena Łyczko, dziennikarka związana z mediami od ponad 16 lat. Pracowała m.in. w Teleexpressie i Dzień Dobry TVN, magazynie „Gala” oraz w onet.pl. Najważniejsze są dla niej ostatnie cztery lata, bo wtedy została mamą. Wówczas otworzyła portal zaradna-mama.pl.

 

Premiera:  20 maja 2015 r.

Wydanie: I

Kategoria: poradnik

Oprawa: twarda

Format: 175 x 235 mm

Liczba stron: 248

ISBN: 978-83-64776-45-8

EAN: 9788364776458

Cena detaliczna: 36,90

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: