Męskie pół świata

Stara cena:34.90PLN
Cena:14.00PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Tytuł: Męskie pół świata

Autor: Wojciech Eichelberger, Tomasz Jastrun

 

 

Opis:

 

 Wojciech Eichelberger i Tomasz Jastrun w rozmowach o mężczyznach.  Część I „Mężczyzna wobec kobiet" to rozmowy o kobietach w życiu mężczyzny - matkach, siostrach, żonach, kochankach i przyjaciółkach. A także o jędzach i babsztylach. O tym co łączy, a co dzieli kobiety i mężczyzn. O stereotypach  oraz  iluzjach tworzonych od setek lat. O męskich wyobrażeniach na temat pań i sposobach, w jaki  archetypowe kobiece postacie pojawiają się w życiu mężczyzny. W części II zatytułowanej „Męskie tajemnice” panowie rozmawiają o tym, czego mężczyźni się obawiają, co jest dla nich trudne i jakie tajemnice skrywają.

Książka ta pomoże kobietom poruszać się w labiryncie męskiego świata, a mężczyznom - zrozumieć siebie.

 

Wojciech Eichelberger – psycholog, psychoterapeuta, trener, pisarz. Współzałożyciel nowatorskiego Oddziału Terapii i Rozwoju Osobowości – OTIRO oraz Laboratorium Psychoedukacji - pierwszej w Polsce placówki psychoterapii, treningu i szkolenia. Współtwórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii (IPSI). Autor i współautor kilkunastu książek poświęconych psychologii wychowania, religii, antropologii i rozwojowi ludzkiego potencjału. W latach  1997-1999 prowadził program „Okna” w TVP 2  a w roku 2005 w TVP Kultura program „Nocny stróż”. Od lat związany z miesięcznikiem  „Zwierciadło”.

 

Tomasz Jastrun - poeta, prozaik, eseista, krytyk literacki, felietonista i reporter. Autor wielu książek m.in. Obok siebie, Rzeka podziemna. Był stałym felietonistą paryskiej „Kultury”, na której łamach, pod pseudonimem Smecz, rozpoczął serię felietonów „Z ukosa”, które następnie kontynuował w „Rzeczpospolitej” i „Newsweeku”. Od lat związany z miesięcznikiem  „Zwierciadło”, gdzie m.in. publikuje niezwykle popularny cykl felietonów „Czułym okiem".

 

 

data premiery:  10.06.2011 r.

wydawca: Wydawnictwo Zwierciadło

ISBN :  978-83-63014-02-5 

EAN : 9788363014025

oprawa:  miękka

ilość stron: 200

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: