sens w pracy 2015

Stara cena:14.99PLN
Cena:11.99PLN
0
Towar niedostępny
masz pytania?

Na rynku ukazał się „Sens w Pracy”wydanie specjalne miesięcznika „SENS”. Magazyn jest przewodnikiem po karierze zawodowej, z praktycznymi poradami uznanych ekspertów. Dedykowany jest wszystkim, którzy chcą stać się bardziej efektywni, zorganizowani i elastyczni w pracy lub marzą o zdobyciu nowej, lepszej posady. 

 

Czytelnicy będą mogli przeczytać m.in. o tym, że wielozadaniowość jest passe, wrażliwość i solidarność w pracy mogą być siłą, a mobbing niejedno ma imię. Ponadto poszukamy rozwiązań dla tych, którzy stracili pracę, dotychczasową - pragną zmienić na lepszą lub chcą rozpocząć działalność na własny rachunek. W numerze także: dress code w pracy oraz porady stylistki jak sprawić, by strój podkreślał nasze kompetencje, a nie odwracał od nich uwagę.

 

Jacek Santorski, wyjaśni jak połączyć to, co lubisz, z tym co się opłaca, Karolina Cwalina, podpowie jak przejść na swoje, Olga Kozierowska pomoże napisać cv i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a Mateusz Grzesiak doda energii młodym.

 

Wybrane tematy wydania:

 

 

„Planuj i zarządzaj”- przedstawiamyskutecznesposoby na sprawne zarządzanie czasem w pracy oraz  pokazujemy jak prawidłowa organizacja miejsca pracy, nie tylko przekłada się na lepszą efektywność, ale również pozwala nam uniknąć wielu schorzeń związanych z siedzącym trybem życia. Odpowiemyna pytania: na co zwracać uwagę przy aranżacji przestrzeni? O jakie elementy miejsca pracy warto zadbać?

 

”Jak nie zwariować w biurze” - podpowiemy, czego lepiej nie robić w pracy i jak radzić sobie w konfliktowych sytuacjach z trudnymi współpracownikami (m.in. „Leniem”, „Obrażalską” i „Sabotażystką”).

 

„Być liderem to sztuka” – wypracujemy skuteczne sposoby orazstyle zarządzania i komunikacji, które pozwolą Ci zostać managerem inspirującym i cieszącym się autorytetem wśród pracowników.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: