Po szczęście do pracy

Stara cena:36.90PLN
Cena:15.00PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

„Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować.”

 

Konfucjusz

 

Dziesięciu specjalistów: psychoterapeuci, coachowie, prawnik (m.in. Wojciech Eichelberger, Katarzyna Miller, Iwona Firmanty, Tomasz Srebnicki) dzieli się  z czytelnikami wiedzą, jak osiągnąć szczęście w pracy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu uzyskasz recepty na szczęście w swoim życiu zawodowym. W rozmowach, które odbyli z autorką wskazują Ci: techniki radzenia sobie z emocjami i stresem, techniki przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu oraz techniki związane  z asertywnością. Wskazówki specjalistów pozwolą Ci zbudować świadomość własnych celów i sprawnie zarządzać swoim czasem.

 

Książka wskaże Ci właściwą drogę do osiągnięcia szczęścia w życiu zawodowym – niezależnie od tego gdzie pracujesz i jak bogaty jest Twój życiorys zawodowy.

 

Jeśli praca kojarzy Ci się jedynie z rutyną, wysiłkiem i wynikającym z niego zmęczeniem i często zadajesz sobie pytania:

 

Czy lubię swoją pracę?

Czy praca jest dla mnie złem koniecznym?

Czy robię to, co robię, bo muszę?

Czy dzięki tej pracy mogę się rozwijać?

Czemu brak mi wiary we własne siły?

 

przeczytaj tę książkę.

 

Beata Pawłowicz – dziennikarka, pisarka, poetka. Po sukcesie poradnika Dekalog szczęścia. Jak się nie dać udawanej radości, ale też nie wpaść w czarną rozpacz postanowiła zająć się tematem szczęścia w pracy. Związana z magazynem Zwierciadło.

 

Premiera 09.09.2015 r.

Kategoria: Poradnik

Liczba stron: 340

Format: 145 x 205 mm

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-64776-39-7

EAN:  9788364776397

Sugerowana cena detaliczna: 36,90 zł

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: