Sens na Stres 2016

Stara cena:14.99PLN
Cena:11.99PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Ukazało się wydanie specjalne miesięcznika „SENS” - „Sens na stres”. Magazyn jest praktycznym poradnikiem dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak radzić sobie ze stresem, nauczyć się kontrolować negatywne emocje oraz poznać skuteczne metody relaksacji.

W wydaniu znajdują się porady dla osób szukających sposobów na rozładowanie napięcia i poprawę samopoczucia. Czytelnicy znajdą szereg ćwiczeń, treningów i testów dotyczących stresu, które pozwolą poznać jego przyczyny i zminimalizować negatywne skutki.

Ponadto eksperci „SENSu” przygotowali „Poradnik antydepresyjny” (25 stron), w którym m.in. doktor psychologii i psychoterapeutka Ewa Woydyłło tłumaczy, jak nie dać się huśtawkom nastroju i od czego zacząć pracę nad odbudowaniem poczucia własnej wartości. W „Debacie SENSu” Ewa Chalimoniuk, Ałbena Grabowska, Tomasz Jastrun i Dariusz Wasilewski w rozmowie z Pauliną Młynarską zastanawiają się, czego uczy depresja i czy chory może czerpać z niej jakieś korzyści.

W wydaniu również:

„Zdrowy nawyk nieodkładania” przedstawiamy pięć zasad, które pozwolą dobrze zaplanować działania, zaoszczędzić czas i poczuć satysfakcję z pracy.

„Wyrzuć z siebie stres” - ruch wzmacnia układ nerwowy i hormonalny. Eksperci tłumaczą, jak dzięki aktywności fizycznej wzmocnić odporność i uchronić się przed obniżonym nastrojem.

„Kolorowanki dla dorosłych” – rysowanie, które relaksuje.

„Wybiegać stres” – rozmowa z fizjologiem sportu.

„Jakie jedzenie lubią nasze jelita?” – menu dla zestresowanych.

„Ze stresem na twarzy” – trudne emocje przyczyną trądziku?

TESTY „Jak reagujesz na stres?”, „Sprawdź relacje ze swoim nastolatkiem”

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: