Zwierciadło - Październik 2016 z kalendarzykiem na 2017 rok

Cena:13.99PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

W sprzedaży pojawiło się październikowe wydanie miesięcznika Zwierciadło z kalendarzykiem na 2017 rok w dwóch kobiecych wzorach do wyboru. Partnerem kalendarza jest Jubiler Schubert.

 

Bohaterką październikowego wydania jest Karolina Gruszka – aktorka, podróżniczka i poszukiwaczka. Wielokrotnie zaskakiwała odwagą swoich wyborów. Tuż przed premierą „Słonecznej linii” - sztuki wyreżyserowanej przez jej męża - rosyjskiego dramaturga Iwana Wyrypajewa oraz wyczekiwanego filmu „Maria Curie”, opowiada w rozmowie ze „Zwierciadłem” o wyjątkowości w porozumieniu aktora z widzem. Nie unika również intymnych tematów rodzinnych i zdradza jak poznała swojego męża: „Oglądałam Euforię wspólnie z Izabellą Cywińską. Czuję dług wdzięczności wobec niej, bo gdyby nie ona, prawdopodobnie nie zdecydowałabym się wtedy podejść do nieznajomego reżysera i zaprosić go na swój film. Później wszystko samo się potoczyło”

POLECANE TEMATY BIEŻĄCEGO WYDANIA

TEMAT MIESIĄCA: Być człowiekiem w firmie

Dla wielu z nas praca staje się drugim domem. Często z konieczności, a czasem z wyboru. Tu zaspokajamy swoją potrzebę samorealizacji, przynależności, tu nawiązujemy przyjaźnie. Ale nierzadko tracimy też zdrowie, poczucie godności, wiarę w siebie. I to nie przez nadmiar obowiązków, tylko przez toksyczne relacje. Ale czy to znaczy, że w miejscu pracy wszyscy powinni się przyjaźnić?

SPOTKANIA: Bartłomiej Topa

Nie wierzy w dobro i zło. Jest przekonany, że żyjemy w matriksie, a nasze życie zostało dawno temu zaprogramowane i ma na to dowody. 

HISTORIA: Sąsiedzi z Wołynia.

Czy o rzezi na Wołyniu z 1943 roku można opowiadać z perspektywy dobra?  Reporter Witold Szabłowski uważa, że tak. W swojej książce nie skupia się na tych, którzy zabijali, ale na tych, którzy ratowali innych.

POROZMAWIAJMY O SEKSIE: Niech będzie, że pięciu.

Czy prawda o naszej przeszłości może zagrozić miłości? Czy w związku mówić wszystko, czy kłamać? - radzi Katarzyna Miller, psychoterapeutka.

RELACJE: Jak być macochą.

Żyjemy i rozstajemy się szybko, znajdujemy nowych partnerów, często nie umiejąc radzić sobie z dobrodziejstwem ich inwentarza. Łatwo dziś zostać pseudo macochą, wystarczy związać się z rozwodnikiem z dziećmi. O tym, jak w tej roli się nie zagubić, mówi psychoterapeuta dr n. med. Tomasz Srebnicki.

AKCJA CHARYTATYWNA „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA”

Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła”. Znane osoby przekazują na aukcję książki, które pomogły im poradzić sobie z trudną sytuacją, zainspirowały do działania, a nawet odmieniła ich losy. Każda z podarowanych książek, opatrzona dedykacją lub osobistymi notatkami, zostanie zlicytowana na portalu partnera akcji – Charytatywni allegro.pl, a zebrane pieniądze – przekazane Fundacji „Serdecznik”.

 

 

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: