Zwierciadło - Październik 2017

Cena:9.99PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Ukazało się październikowe wydanie miesięcznika Zwierciadło z kalendarzami na 2018 rok w dwóch energetycznych kolorach do wyboru. Partnerem kalendarza jest firma Jubiler Schubert.

Bohaterką październikowego Zwierciadła jest Danuta Stenka. Dlaczego w życiu kieruje się intuicją, co daje jej siłę i czy mogłaby przestać grać ? Danuta Stenka, kobieta, która czerpie siłę ze swoich bohaterek w wywiadzie Anioł Intuicji.

W Zwierciadle także rozmowa z Jakubem Gierszałem, który nawet nie będąc na facebooku świetnie sobie radzi z kariera, jesienią wchodzą z nim do kin dwa filmy Najlepszy i Zgoda, oraz wywiady ze wschodzącą gwiazdą Hollywood, Elizabeth Moss i z Imany, która właśnie przyjeżdża do Polski z nowa płytą. Mariusz Szczygieł tłumaczy, dlaczego nie został księgowym, a prezeska fundacji Panoptykon, Katarzyna Szymielewicz, wyjaśnia co to znaczy, że żyjemy w społeczeństwie nadzorowanym i czy powinniśmy się tego bać.

Zwierciadło to tez psychologia, wychowanie i reportaże. W nowym numerze teksty o monogamii przyszłości, modzie na poszukiwanie przodków i o kobietach - twórczyniach start-upów. Wojciech Eichelberger w cyklu Wyjaśnianie świata tłumaczy po co jest nam potrzebna wspólnota.

Galeria

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: